Dansk
| Varenummer: | 1740262-1 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Del af beskrivelsen.: | CONN SSL OUTLET HSG 2POS 3.6MM |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.2774 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Gauge | - |
| Spændingsbedømmelse | 250V |
| Afslutning | Crimp |
| Stil | Cable/Wire to Cable/Wire or Board |
| Standardpakke | 1,000 |
| Serie | Nector S |
| Tonehøjde | 0.142" (3.60mm) |
| Del Status | Active |
| Emballage | Bulk |
| Andre navne | A117280 |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 120°C |
| Antal positioner | 2 |
| Monteringstype | Free Hanging (In-Line) |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Parring cykler | - |
| Fabrikantens standard ledetid | 14 Weeks |
| Blyfri Status / RoHS Status | Not applicable / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Boligmateriale | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Husets farve | Natural |
| Funktioner | Keying HV-1 |
| Fastgørelsestype | - |
| Detaljeret beskrivelse | SSL Connector 2 Position Outlet Housing for Pin Contact Cable/Wire to Cable/Wire or Board 0.142" (3.60mm) Crimp |
| Nuværende vurdering | 2.5A |
| Kontaktmateriale | - |
| Kontakt Afslut | - |
| Tilslutningstype | Outlet Housing for Pin Contact |




SOLARLOK ADAPTER F-M PLUS KEY
CONN RING CLIP FOR TUBE
CONN TUBE FOR 7.5MM CONNECTOR
TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM
CONN SSL OUTLET HSG 2POS 3.6MM
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
NECTOR S OUTLET HV-3 BLUE
NECTOR S PLUG HV-3 BLUE
CONN TUBE FOR 7.5MM CONNECTOR
CONN SSL OUTLET HSG 2POS 3.6MM
CONN RING CLIP FOR TUBE
NECTOR S PLUG HV-3 BLUE
NECTOR S OUTLET HV-3 BLUE
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM
HARDWARE SCREW LOCK KIT
SOLARLOK ADAPTER F-M MINUS KEY
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
CONN SSL OUTLET HSG 2POS 3.6MM
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-01-21
2025-03-30
2023-12-20
2025-01-23
1740262-1Agastat Relays / TE Connectivity |
Antal*
|
Målpris (USD)
|