Dansk

| Varenummer: | 1740259-6 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Del af beskrivelsen.: | NECTOR S PLUG HV-3 BLUE |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.3543 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Gauge | - |
| Spændingsbedømmelse | 125V |
| Afslutning | Crimp |
| Stil | Cable/Wire to Cable/Wire or Board |
| Standardpakke | 500 |
| Serie | Nector S |
| Tonehøjde | 0.142" (3.60mm) |
| Del Status | Active |
| Emballage | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 120°C |
| Antal positioner | 2 |
| Monteringstype | Free Hanging (In-Line) |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Parring cykler | - |
| Fabrikantens standard ledetid | 10 Weeks |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Boligmateriale | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Husets farve | Blue |
| Funktioner | Keying HV-3 |
| Fastgørelsestype | - |
| Detaljeret beskrivelse | SSL Connector 2 Position Plug Housing for Socket Contact Cable/Wire to Cable/Wire or Board 0.142" (3.60mm) Crimp |
| Nuværende vurdering | 6A |
| Kontaktmateriale | - |
| Kontakt Afslut | - |
| Tilslutningstype | Plug Housing for Socket Contact |




CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
CONN SSL OUTLET HSG 2POS 3.6MM
CONN HOUSING 4POS
CHAMP V REC HSG 50P
CONN SSL OUTLET HSG 2POS 3.6MM
CONN RING CLIP FOR TUBE
CONN TUBE FOR 7.5MM CONNECTOR
CONN RING CLIP FOR TUBE
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
CONN SSL OUTLET HSG 2POS 3.6MM
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 5MM
CONN HOUSING 4POS
CONN TUBE FOR 7.5MM CONNECTOR
NECTOR S PLUG HV-3 BLUE
CONN SSL OUTLET HSG 2POS 3.6MM
NECTOR S OUTLET HV-3 BLUE
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-01-21
2025-03-30
2023-12-20
2025-01-23
1740259-6Agastat Relays / TE Connectivity |
Antal*
|
Målpris (USD)
|