Dansk

| Varenummer: | 2213242-4 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Del af beskrivelsen.: | HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.6606 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Gauge | - |
| Spændingsbedømmelse | 400V |
| Afslutning | Crimp |
| Stil | Cable/Wire to Cable/Wire or Board |
| Standardpakke | 500 |
| Serie | Nector M |
| Tonehøjde | - |
| Del Status | Active |
| Emballage | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal positioner | 7 |
| Monteringstype | Free Hanging (In-Line) |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Parring cykler | - |
| Fabrikantens standard ledetid | 9 Weeks |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Boligmateriale | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Husets farve | Black |
| Funktioner | Keyed |
| Fastgørelsestype | - |
| Detaljeret beskrivelse | SSL Connector 7 Position Receptacle Housing for Pin Contact Cable/Wire to Cable/Wire or Board Crimp |
| Nuværende vurdering | 20A |
| Kontaktmateriale | - |
| Kontakt Afslut | - |
| Tilslutningstype | Receptacle Housing for Pin Contact |




HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
LUMAWISE LED HOLDER Z50 LOW PRO
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, A C
Z50 LED HOLDER, LOW PROFILE 2121
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, A C
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
Z50 LED HOLDER , STANDARD PROFIL
LUMAWISE LED HOLDER Z50 LOW PRO
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, B C
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-01-20
2025-03-06
2025-02-12
2025-08-04
2213242-4Agastat Relays / TE Connectivity |
Antal*
|
Målpris (USD)
|