Dansk

| Varenummer: | 2213242-3 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | AMP Connectors/TE Connectivity |
| Del af beskrivelsen.: | HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Gauge | - |
| Spændingsbedømmelse | 400V |
| Afslutning | Crimp |
| Stil | Cable/Wire to Cable/Wire or Board |
| Serie | Nector M |
| Tonehøjde | - |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal positioner | 7 |
| Monteringstype | Free Hanging (In-Line) |
| Parring cykler | - |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Boligmateriale | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Husets farve | Black |
| Funktioner | Keyed |
| Fastgørelsestype | - |
| Aktuel rating (ampere) | 20A |
| Kontaktmateriale | - |
| Kontakt Afslut | - |
| Tilslutningstype | Receptacle Housing for Pin Contact |
| Basisproduktnummer | 2213242 |




Z50 LED HOLDER , STANDARD PROFIL
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
Z50 LED HOLDER, LOW PROFILE 2121
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
LUMAWISE LED HOLDER Z50 LOW PRO
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, A C
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
LUMAWISE LED HOLDER Z50 LOW PRO
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-01-20
2025-03-06
2025-02-12
2025-08-04
2213242-3TE Connectivity AMP Connectors |
Antal*
|
Målpris (USD)
|