Dansk
| Varenummer: | EML15US12-P |
|---|---|
| Producent / Mærke: | XP Power |
| Del af beskrivelsen.: | AC/DC CONVERTER 12V 15W |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $31.2691 |
| 200+ | $12.4775 |
| 500+ | $12.0594 |
| 1000+ | $11.854 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Vægt | 0.07 lb (31.75 g) |
| Spænding - Output 4 | - |
| Spænding - Output 3 | - |
| Spænding - Output 2 | - |
| Spænding - Output 1 | 12V |
| Spænding - Indgang | 85 ~ 264 VAC |
| Type | Open Frame |
| Standardnummer | 60601-1 |
| Størrelse / Dimension | 2.44' L x 1.21' W x 0.96' H (62.0mm x 30.7mm x 24.4mm) |
| Serie | EML15 (15W) |
| Power (Watts) | 15 W |
| Pakke / tilfælde | 4-DIP Module |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Box |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Antal udgange | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Load Regulation | ±1% |
| Line Regulation | ±0.5% |
| Funktioner | Universal Input |
| Effektivitet | 80% |
| Nuværende - Output (Max) | 1.25A |
| Basisproduktnummer | EML15US12 |
| Godkendelsesbureau | CE, cULus, TUV |
| Applikationer | Medical |




AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
EML15US12-PXP Power |
Antal*
|
Målpris (USD)
|