Dansk

| Varenummer: | VE-BNX-MY-F3 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Vicor |
| Del af beskrivelsen.: | DC DC CONVERTER 5.2V 50W |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Output 3 | - |
| Spænding - Output 2 | - |
| Spænding - Output 1 | 5.2V |
| Spænding - Isolering | 3 kV |
| Spænding - Indgang (Min) | 36V |
| Spænding - Indgang (Max) | 76V |
| Type | Isolated Module |
| Størrelse / Dimension | 4.60' L x 1.86' W x 0.79' H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm) |
| Serie | VE-200™ (50W) |
| Power (Watts) | 50 W |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke / tilfælde | Full Brick |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 85°C |
| Antal udgange | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Funktioner | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Effektivitet | 90% |
| Nuværende - Output (Max) | 9.62A |
| Basisproduktnummer | VE-BNX |
| Applikationer | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 3.3V 99W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-02-23
2025-01-23
2024-09-19
2025-07-10
VE-BNX-MY-F3Vicor Corporation |
Antal*
|
Målpris (USD)
|