Dansk
| Varenummer: | SMF6.5A RQG |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Taiwan Semiconductor |
| Del af beskrivelsen.: | DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 10000+ | $0.0652 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Reverse Standoff (Typ) | 6.5V |
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp | 11.2V |
| Spænding - Opdeling (Min) | 7.22V |
| Envejs kanaler | 1 |
| Type | Zener |
| Leverandør Device Package | SOD-123W |
| Standardpakke | 10,000 |
| Serie | SMF |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 200W |
| Del Status | Active |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke / tilfælde | SOD-123W |
| Andre navne | SMF6.5ARQG |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid | 14 Weeks |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 17.9A |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| Applikationer | General Purpose |
| SMF6.5A RQG Detaljer PDF [English] | SMF6.5A RQG PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC
SMF6.2CA ision
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
SMF6.5AT/R PANJIT
200W, 7.6V, 5%, UNIDIRECTIONAL,
TVS SOD-123FL 6.5V 200W UNI
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123F
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
SMF6.2A ision
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMF
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
Interface
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
SMF6.0CAT1G ON
SMF6.5A AK KF
VISHAY SOD123
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler




2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
SMF6.5A RQGTSC (Taiwan Semiconductor) |
Antal*
|
Målpris (USD)
|