Dansk

| Varenummer: | ACM18DRTI |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Sullins Connector Solutions |
| Del af beskrivelsen.: | CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 10+ | $13.6451 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Afslutning | Solder |
| Serie | - |
| Læse højt | Dual |
| Tonehøjde | 0.156" (3.96mm) |
| Pakke | Tray |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 150°C |
| Antal rækker | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 18 |
| Antal positioner | 36 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Materiale - Isolering | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Køn | Female |
| Flange Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funktioner | - |
| Kontakt type | Full Bellows |
| Kontaktmateriale | Beryllium Copper |
| Kontakt Afslut tykkelse | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Afslut | Gold |
| Farve | Green |
| Kort type | Non Specified - Dual Edge |
| Kort tykkelse | 0.062" (1.57mm) |
| Basisproduktnummer | ACM18 |




CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
ACM18DRTISullins Connector Solutions |
Antal*
|
Målpris (USD)
|