Dansk
| Varenummer: | RMCP1206JT430K |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | RES 430K OHM 5% 1/3W 1206 |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.0219 |
| 200+ | $0.0088 |
| 500+ | $0.0085 |
| 1000+ | $0.0084 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Tolerance | ±5% |
| Temperaturkoefficient | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package | 1206 |
| Størrelse / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | RMCP |
| Modstand | 430 kOhms |
| Vurderinger | AEC-Q200 |
| Power (Watts) | 0.333W, 1/3W |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke / tilfælde | 1206 (3216 Metric) |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger | 2 |
| Højde - Siddende (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funktioner | Automotive AEC-Q200 |
| Fejlrate | - |
| Sammensætning | Thick Film |




RES 3 OHM 5% 1/3W 1206
RES 3K OHM 5% 1/3W 1206
RES 3.9K OHM 5% 1/3W 1206
RES 47K OHM 5% 1/3W 1206
RES 3.9 OHM 5% 1/3W 1206
RES 39 OHM 5% 1/3W 1206
RES 4.3 OHM 5% 1/3W 1206
RES 47 OHM 5% 1/3W 1206
RES 39K OHM 5% 1/3W 1206
RES 4.3K OHM 5% 1/3W 1206
RES 4.7K OHM 5% 1/3W 1206
RES 470 OHM 5% 1/2W 1206
RES 43 OHM 5% 1/3W 1206
RES 3.6 OHM 5% 1/3W 1206
RES 3.3K OHM 5% 1/3W 1206
RES 470K OHM 5% 1/3W 1206
RES 43K OHM 5% 1/3W 1206
RES 430 OHM 5% 1/3W 1206
RES 3.3 OHM 5% 1/3W 1206
RES 3.6K OHM 5% 1/3W 1206
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-08-04
2024-12-04
2025-02-17
2024-12-30
RMCP1206JT430KStackpole Electronics Inc |
Antal*
|
Målpris (USD)
|