Dansk
| Varenummer: | SIT8008BCU1-18S |
|---|---|
| Producent / Mærke: | SiTime |
| Del af beskrivelsen.: | OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $2.0138 |
| 10+ | $1.8143 |
| 50+ | $1.4111 |
| 100+ | $1.3105 |
| 500+ | $0.9072 |
| 1000+ | $0.8064 |
| 2500+ | $0.7661 |
| 5000+ | $0.6653 |
| 10000+ | $0.5846 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 1.8V |
| Type | XO (Standard) |
| Standardpakke | 1 |
| Spredt spektrum båndbredde | - |
| Størrelse / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Serie | SiT8008B |
| Vurderinger | - |
| Programmerbar Type | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Del Status | Active |
| Emballage | Bulk |
| Pakke / tilfælde | 4-SMD, No Lead |
| Produktion | LVCMOS |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Højde | 0.031" (0.79mm) |
| Fungere | Standby |
| Frekvensstabilitet (i alt) | ±20ppm |
| Frekvensstabilitet | - |
| Detaljeret beskrivelse | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead |
| Strøm - Forsyning (Max) | 4.1mA |
| Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) | 1.3µA |
| Base Resonator | MEMS |
| Tilgængeligt frekvensområde | 1MHz ~ 110MHz |




OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V EN/DS
OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 2.25-3.63V SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM EN/DS
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V STBY
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
SIT8008BCU1-18SSiTime |
Antal*
|
Målpris (USD)
|