Dansk

| Varenummer: | 109S089 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Sanyo Denki |
| Del af beskrivelsen.: | FAN AXIAL 120X25MM 230VAC WIRE |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 30+ | $40.6032 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Bredde | 25.00mm |
| Vægt | 0.816 lb (370.13 g) |
| Spændingsområde | - |
| Spændingsvurdering | 230VAC |
| Afslutning | 2 Wire Leads |
| Statisk tryk | 0.106 in H2O (26.4 Pa) |
| Størrelse / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Serie | San Ace 120 |
| RPM | 2350 RPM |
| Power (Watts) | 8.50W |
| Pakke | Box |
| Driftstemperatur | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Støj | 35.0dB(A) |
| Materiale - Ramme | Aluminum |
| Materiale - Blad | Plastic |
| Levetid @ Temp. | 25000 Hrs @ 60°C |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | Locked Rotor Protection |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Aktuel rating (ampere) | 0.600A |
| Bearing Type | - |
| Godkendelsesbureau | CE, CSA, PSE, TUV, UL |
| Luftstrøm | 63.6 CFM (1.78m³/min) |




FAN AXIAL 92X25MM 230VAC WIRE
FAN 92X25MM 100VAC
FAN AXIAL 92X25MM 100VAC WIRE
FAN 92X25MM 230VAC
FAN 120X38MM 200VAC
FAN 172X51MM 100VAC SIDE CUT
FAN 92X25MM 200VAC
FAN 92X25MM 115VAC
FAN AXIAL 120X25MM 200VAC WIRE
FAN AXIAL 92X25MM 115VAC WIRE
FAN 120X25MM 100VAC
FAN 120X25MM 230VAC
FAN 120X25MM 100VAC
FAN 120X38MM 100VAC
FAN AXIAL 120X25MM 100VAC WIRE
FAN 120X25MM 115VAC
FAN AXIAL 92X25MM 200VAC WIRE
FAN 120X25MM 200VAC
FAN AXIAL 120X25MM 115VAC WIRE
FAN 92X25MM 100VAC
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
109S089Sanyo Denki America Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|