Dansk
| Varenummer: | SS-124-G-2-N |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Samtec, Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse | - |
| Afslutning | Solder |
| Stil | Board to Board |
| Serie | SS |
| Rækkevidde - parring | - |
| Pitch - Parring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakke | Tube |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal rækker | 1 |
| Antal positioner indlæst | All |
| Antal positioner | 24 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Materiale Brandbarhed Rating | - |
| Parret Stacking Heights | - |
| Isoleringsmateriale | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Isolationshøjde | 0.100" (2.54mm) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Isolationsfarve | Black |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | - |
| Fastgørelsestype | Push-Pull |
| Aktuel rating (ampere) | - |
| Kontakt type | Female Socket |
| Kontakt form | Circular |
| Kontaktmateriale | Beryllium Copper |
| Kontakt Længde - Post | 0.125" (3.18mm) |
| Kontakt Afslut tykkelse - Post | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Afslut tykkelse - Parring | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Afslut - Post | Gold |
| Kontakt Afslut - Parring | Gold |
| Tilslutningstype | Receptacle |
| Basisproduktnummer | SS-124 |
| Applikationer | - |




CONN RCPT 23POS 0.1 TIN PCB
SOCKET STRIPS
CONN RCPT 23POS 0.1 TIN PCB
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
SS-124-G-2-NSamtec Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|