Dansk
| Varenummer: | SFM-122-02-FM-D |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Samtec, Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse | 250VAC |
| Afslutning | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| Serie | Tiger Eye™ SFM |
| Rækkevidde - parring | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Parring | 0.050" (1.27mm) |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal rækker | 2 |
| Antal positioner indlæst | All |
| Antal positioner | 44 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Materiale Brandbarhed Rating | UL94 V-0 |
| Parret Stacking Heights | 6.15mm, 6.30mm, 7.92mm, 8.08mm, 9.70mm, 9.86mm, 11.61mm, 11.76mm |
| Isoleringsmateriale | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolationshøjde | 0.185" (4.70mm) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Isolationsfarve | Black |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | - |
| Fastgørelsestype | Push-Pull |
| Aktuel rating (ampere) | 3.2A per Contact |
| Kontakt type | Female Socket |
| Kontakt form | Square |
| Kontaktmateriale | Beryllium Copper |
| Kontakt Længde - Post | - |
| Kontakt Afslut tykkelse - Post | - |
| Kontakt Afslut tykkelse - Parring | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Afslut - Post | Tin |
| Kontakt Afslut - Parring | Gold |
| Tilslutningstype | Receptacle |
| Basisproduktnummer | SFM-122 |
| Applikationer | - |




CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 42POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 22POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 44POS 0.05 GOLD SMD
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-02-23
2025-01-23
2024-09-19
2025-07-10
SFM-122-02-FM-DSamtec Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|