Dansk
| Varenummer: | R0.25S8-3.324/P |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Recom Power |
| Del af beskrivelsen.: | DC DC CONVERTER 24V 250MW |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $13.359 |
| 5+ | $13.2528 |
| 10+ | $13.1523 |
| 25+ | $12.9498 |
| 50+ | $12.5451 |
| 100+ | $11.331 |
| 250+ | $11.1287 |
| 500+ | $10.9264 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Output 3 | - |
| Spænding - Output 2 | - |
| Spænding - Output 1 | 24V |
| Spænding - Isolering | 1 kV |
| Spænding - Indgang (Min) | 3V |
| Spænding - Indgang (Max) | 3.6V |
| Type | Isolated Module |
| Størrelse / Dimension | 0.49' L x 0.42' W x 0.28' H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) |
| Serie | ECONOLINE R0.25S (0.25W) |
| Power (Watts) | 250 mW |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke / tilfælde | 8-SMD Module |
| Pakke | Tube |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 100°C |
| Antal udgange | 1 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Funktioner | SCP |
| Effektivitet | 60 ~ 70% |
| Nuværende - Output (Max) | 10.4mA |
| Basisproduktnummer | R0.25S8-3.324 |
| Applikationer | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 12V 250MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER 24V 250MW
DC DC CONVERTER 12V 250MW
DC DC CONVERTER 15V 250MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 15V 250MW
DC DC CONVERTER 24V 250MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER 12V 250MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 12V 250MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 24V 250MW
DC DC CONVERTER 15V 250MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 15V 250MW
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
R0.25S8-3.324/PRecom Power |
Antal*
|
Målpris (USD)
|