Dansk

| Varenummer: | 1776265 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Phoenix Contact |
| Del af beskrivelsen.: | TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Strip længde | - |
| Wire Gauge eller Range - mm² | - |
| Wire Gauge eller Range - AWG | - |
| Spænding - IEC | 250 V |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) |
| Drejningsmoment - Skrue | - |
| Afslutningsstil | Solder |
| Serie | COMBICON MSTBV |
| Skruestørrelse | - |
| Positioner pr. Niveau | 3 |
| Plug Wire Entry | - |
| Tonehøjde | 0.200' (5.08mm) |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | - |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Antal positioner | 3 |
| Antal niveauer | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Materiale Brandbarhed Rating | - |
| Isolationshøjde | 0.472' (12.00mm) |
| Ingress Protection | - |
| Boligmateriale | - |
| Hovedretning | Vertical |
| Funktioner | - |
| Nuværende - IEC | 12A |
| Kontakt hale længde | - |
| Kontakt Parring | Tin |
| Kontaktmateriale | - |
| Farve | Green |




TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM
TERM BLK 2POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM
TERMINAL BLK 2POS 5MM SIDE ENT
TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM
TERMINAL BLK 4POS 5MM SIDE ENT
TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERMINAL BLK 5POS 5MM SIDE ENT
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 5MM
TERMINAL BLK 3POS 5MM SIDE ENT
TERMINAL BLK 6POS 5MM SIDE ENT
TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM
TERM BLK 6POS SIDE ENTRY 5MM PCB
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2025-02-13
2025-07-16
2024-10-08
2025-03-28
1776265Phoenix Contact |
Antal*
|
Målpris (USD)
|