Dansk
| Varenummer: | 1753712 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Phoenix Contact |
| Del af beskrivelsen.: | TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $7.424 |
| 10+ | $6.0749 |
| 50+ | $5.6771 |
| 100+ | $5.223 |
| 250+ | $4.8256 |
| 500+ | $4.5985 |
| 1000+ | $4.3147 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Strip længde | - |
| Wire Gauge eller Range - mm² | - |
| Wire Gauge eller Range - AWG | - |
| Spænding - UL | 300 V |
| Spænding - IEC | 400 V |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) |
| Drejningsmoment - Skrue | - |
| Afslutningsstil | Solder |
| Serie | COMBICON MSTBV |
| Skruestørrelse | - |
| Positioner pr. Niveau | 16 |
| Plug Wire Entry | - |
| Tonehøjde | 0.197' (5.00mm) |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | - |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Antal positioner | 16 |
| Antal niveauer | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Materiale Brandbarhed Rating | UL94 V-0 |
| Isolationshøjde | 0.472' (12.00mm) |
| Ingress Protection | - |
| Boligmateriale | Polyamide (PA), Nylon |
| Hovedretning | Vertical |
| Funktioner | - |
| Nuværende - UL | 12 A |
| Nuværende - IEC | 12A |
| Kontakt hale længde | 0.154' (3.90mm) |
| Kontakt Parring | Tin |
| Kontaktmateriale | - |
| Farve | Green |




DESOLDER PUMP WITH TIP 7.5"
CONN HEADER R/A 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM
TERM BLOCK 7POS 45DEG 5.08MM PCB
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM
DESOLDER PUMP WITH TIP
CONN HEADER 20POS R/A TIN
CONN TERM BLK SEPARATOR ORANGE
TERM BLK 2POS TOP ENT 5.08MM PCB
PLUG COMPONENT NOMINAL CURRENT:
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM
TERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
CONN HEADER R/A 20POS 5.08MM
CONN HEADER 20POS R/A 15GOLD
CONN HEADER 20POS R/A 30GOLD
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM
TERM BLOCK 5POS 45DEG 5.08MM PCB
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2024-09-10
2025-02-10
2025-03-31
2025-01-13
1753712Phoenix Contact |
Antal*
|
Målpris (USD)
|