Dansk

| Varenummer: | 1722244 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Phoenix Contact |
| Del af beskrivelsen.: | TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $4.5677 |
| 200+ | $1.8228 |
| 500+ | $1.7623 |
| 1000+ | $1.732 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Strip længde | - |
| Wire Gauge eller Range - mm² | - |
| Wire Gauge eller Range - AWG | - |
| Spænding - UL | 300 V |
| Spænding - IEC | 250 V |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Drejningsmoment - Skrue | - |
| Afslutningsstil | Solder |
| Serie | COMBICON MC |
| Skruestørrelse | - |
| Positioner pr. Niveau | 10 |
| Plug Wire Entry | - |
| Tonehøjde | 0.150' (3.81mm) |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | - |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Antal positioner | 10 |
| Antal niveauer | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Materiale Brandbarhed Rating | UL94 V-0 |
| Isolationshøjde | 0.272' (6.91mm) |
| Ingress Protection | - |
| Boligmateriale | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Hovedretning | 90°, Right Angle |
| Funktioner | Mating Flange |
| Nuværende - UL | 8 A |
| Nuværende - IEC | 8A |
| Kontakt hale længde | 0.102' (2.60mm) |
| Kontakt Parring | Tin |
| Kontaktmateriale | - |
| Farve | Black |




CONN N JACK STR 50 OHM SOLDER
CAMERA 1800 U-291C COLOR BAREBOA
TERM BLK 4POS TOP ENT 5.08MM PCB
INSULATION CRIMPER
TERM BLOCK HDR 12POS 3.81MM
CONN RCPT HSG 0.25 4POS NATURAL
TERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 3.81MM
TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 3.81MM
TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 3.81MM
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
WIRE CRIMPER
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
CONN RCPT HSG 0.25 4POS NATURAL
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
N PANEL RECEPTACLE JACK, EXTENDE
HV CLAMPING FIXTURE
SLIDING PIECE
TERM BLOCK HDR 11POS 3.81MM
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
1722244Phoenix Contact |
Antal*
|
Målpris (USD)
|