Dansk

| Varenummer: | 1417407 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Phoenix Contact |
| Del af beskrivelsen.: | MODULE FEMALE 2POS CRIMP |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $139.4977 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse | 600V |
| Afslutningsstil | Crimp |
| Størrelse | - |
| Serie | HEAVYCON® M |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Antal positioner | 2 |
| Materiale Brandbarhed Rating | UL94 V-0 |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Boligmateriale | Polycarbonate (PC), Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Køn | Female |
| Aktuel rating (ampere) | 28A |
| Kontakt type | CK 2.5-ED |
| Kontaktmateriale | - |
| Kontakt Afslut | - |
| Tilslutningstype | Module without Contacts |
| Farve | - |




FRAME HINGED FOR 6MOD
CONN HEADER VERT 18POS 5MM
FRAME HINGED FOR 4MOD
CONNECTOR
FRAME HINGED FOR 2MOD
MODULE PNEUMATIC 2POS
MODULE MALE 2POS CRIMP
RJ45 CONNECTOR IP20 CAT5E 8-POS.
CONNECTOR
CONN PLUG MALE 8P AXIAL PIERCE
CONN PLUG MALE 8P AXIAL PIERCE
CONNECTOR
CAMERA COLOR S-MOUNT OPEN
FRAME HINGED FOR 3MOD
CONN H-DISTRIBUTOR 5POS GOLD
CONNECTOR
INVERTED HEADER
MODULE PNEUMATIC 3POS
FRAME HINGED FOR 4MOD
FRAME HINGED FOR 6MOD
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2024-01-20
2025-03-06
2025-02-12
2025-08-04
1417407Phoenix Contact |
Antal*
|
Målpris (USD)
|