Dansk
| Varenummer: | ELF-18D607 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Panasonic |
| Del af beskrivelsen.: | CMC 68MH 500MA 2LN TH |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $6.581 |
| 200+ | $2.6271 |
| 500+ | $2.5386 |
| 1000+ | $2.4951 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering - DC | - |
| Spændingsværdi - AC | 250V |
| Størrelse / Dimension | 1.122' L x 1.142' W (28.50mm x 29.00mm) |
| Serie | H |
| Vurderinger | - |
| Pakke / tilfælde | Vertical, 4 PC Pin |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 105°C |
| Antal linjer | 2 |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Through Hole |
| Induktans @ Frekvens | 68 mH @ 1 kHz |
| Højde (Max) | 0.925' (23.50mm) |
| Filter type | - |
| Funktioner | - |
| DC-modstand (DCR) (Max) | 1.739Ohm (Typ) |
| Nuværende vurdering (Max) | 500mA |
| Basisproduktnummer | ELF-18 |
| Godkendelsesbureau | - |




CMC 3.3MH 2.5A 2LN TH
CMC 18MH 1A 2LN TH
CMC 12MH 1.6A 2LN TH
CMC 1.5MH 3.1A 2LN TH
CMC 4.7MH 2.5A 2LN TH
CMC 3.9MH 2.2A 2LN TH
CMC 2.7MH 2.6A 2LN TH
CMC 39MH 700MA 2LN TH
CMC 1MH 3.4A 2LN TH
CMC 1.8MH 2.8A 2LN TH
CMC 8.2MH 1.7A 2LN TH
CMC 10MH 1.6A 2LN TH
CMC 4.7MH 2A 2LN TH
CMC 12MH 1.3A 2LN TH
CMC 5.6MH 2.2A 2LN TH
CMC 5.6MH 1.8A 2LN TH
CMC 10MH 1.4A 2LN TH
CMC 22MH 1A 2LN TH
CMC 18MH 1.2A 2LN TH
CMC 47MH 700MA 2LN TH
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2025-02-13
2025-07-16
2024-10-08
2025-03-28
ELF-18D607Panasonic Electronic Components |
Antal*
|
Målpris (USD)
|