Dansk
| Varenummer: | PCT1/50CK |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Nemco |
| Del af beskrivelsen.: | CAP TANT 1UF 10% 50V 2312 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.9221 |
| 200+ | $0.3677 |
| 500+ | $0.3564 |
| 1000+ | $0.3493 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering | 50 V |
| Type | Molded |
| Tolerance | ±10% |
| Størrelse / Dimension | 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) |
| Serie | PCT |
| Vurderinger | - |
| Pakke / tilfælde | 2312 (6032 Metric) |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Surface Mount |
| Fabrikant Størrelse Kode | C |
| Levetid @ Temp. | - |
| Blyafstand | - |
| Højde - Siddende (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| Funktioner | General Purpose |
| Fejlrate | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 5.5Ohm @ 100kHz |
| kapacitans | 1 µF |




CAP TANT 1UF 20% 6.3V 1206
CAP TANT 1UF 20% 4V 1206
CAP TANT 1UF 10% 6.3V 2312
CAP TANT 1UF 20% 35V 1206
CAP TANT 1UF 20% 35V 2312
CAP TANT 1UF 20% 50V 2312
CAP TANT 10UF 10% 10V 6032
CAP TANT 1UF 10% 4V 2312
CAP TANT 10UF 10% 10V 3528
CAP TANT 1UF 20% 6.3V 2312
CAP TANT 10UF 20% 10V 3528
CAP TANT 1UF 20% 25V 2312
CAP TANT 1UF 10% 35V 2312
CAP TANT 1UF 10% 4V 1206
CAP TANT 1UF 10% 6.3V 1206
CAP TANT 1UF 10% 35V 1206
CAP TANT 10UF 10% 10V 3216
CAP TANT 1UF 20% 4V 2312
CAP TANT 1UF 10% 25V 2312
CAP TANT 10UF 20% 10V 3216
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
PCT1/50CKNemco |
Antal*
|
Målpris (USD)
|