Dansk

| Varenummer: | S82R-6321 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Omron Automation |
| Del af beskrivelsen.: | AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Output 6 | - |
| Spænding - Output 4 | - |
| Spænding - Output 3 | - |
| Spænding - Output 2 | 12V |
| Spænding - Output 1 | 5V |
| Spænding - Isolering | 2 kV |
| Spænding - Indgang | 170 ~ 264 VAC |
| Type | Enclosed |
| Størrelse / Dimension | 3.82' L x 6.34' W x 1.57' H (97.0mm x 161.0mm x 40.0mm) |
| Serie | S82R (30W) |
| Power (Watts) | 30W |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 60°C (With Derating) |
| Antal udgange | 2 |
| Monteringstype | Chassis Mount |
| Mindste belastning er påkrævet | - |
| Funktioner | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| Effektivitet | 68% |
| Nuværende - output 2 | 2 A |
| Nuværende - output 1 | 2 A |
| Godkendelsesbureau | CSA, UR |
| Applikationer | ITE (Commercial) |




AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
N/A DIP
AC/DC CONVERTER 2X15V 30W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 50W
AC/DC CONVERTER 2X15V 30W
PHI CDIP
AC/DC CONVERTER 5V 24V 75W
AC/DC CONVERTER 2X12V 30W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 30W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 75W
AC/DC CONVERTER 2X15V 50W
AC/DC CONVERTER 5V 12V 50W
AC/DC CONVERTER 5V 12V 50W
AC/DC CONVERTER 2X12V 50W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 50W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 75W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 30W
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
S82R-6321Omron Automation and Safety |
Antal*
|
Målpris (USD)
|