Dansk

| Varenummer: | 22J20R |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Ohmite |
| Del af beskrivelsen.: | RES 20 OHM 5% 2W AXIAL |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Tolerance | ±5% |
| Temperaturkoefficient | ±30ppm/°C |
| Leverandør Device Package | Axial |
| Størrelse / Dimension | 0.220' Dia x 0.421' L (5.60mm x 10.70mm) |
| Serie | 20 |
| Modstand | 20 Ohms |
| Power (Watts) | 2W |
| Pakke / tilfælde | Axial |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | - |
| Antal Afslutninger | 2 |
| Højde - Siddende (Max) | - |
| Funktioner | Flame Retardant Coating, Safety |
| Fejlrate | - |
| Sammensætning | Wirewound |




RES 220 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.5K OHM 5% 2W AXIAL
RES 270 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1 OHM 5% 2W AXIAL
RES 22 OHM 5% 2W AXIAL
RES 270 OHM 5% 2W AXIAL
RES 20 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.5K OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.2K OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.2K OHM 5% 2W AXIAL
RES 25 OHM 5% 2W AXIAL
RES 220 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1K OHM 5% 2W AXIAL
RES 200 OHM 5% 2W AXIAL
RES 200 OHM 5% 2W AXIAL
RES 27 OHM 5% 2W AXIAL
RES 22 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.5 OHM 5% 2W AXIAL
RES 25 OHM 5% 2W AXIAL
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
22J20ROhmite |
Antal*
|
Målpris (USD)
|