Dansk
| Varenummer: | PSA-39+ |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Mini-Circuits |
| Del af beskrivelsen.: | IC AMP CELLULAR 0HZ-6GHZ SC70-6 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $4.0922 |
| 10+ | $3.4671 |
| 30+ | $3.097 |
| 100+ | $2.7211 |
| 500+ | $2.5473 |
| 1000+ | $2.4705 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Testfrekvens | 100MHz |
| Leverandør Device Package | SC-70-6 |
| Serie | - |
| RF Type | Cellular, PCS |
| Pakke / tilfælde | 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| P1dB | 10.7dBm |
| Støj figur | 3.3dB |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Gevinst | 10.2dB |
| Frekvens | 0Hz ~ 6GHz |
| Nuværende - Forsyning | 32mA |




TWO-WAY WHITE LENS WHITE BODY MA
MOT QFP
IC AMP CELL 50MHZ-4GHZ SC70-6
IC AMP CELL 50MHZ-4GHZ SC70-6
TWO-WAY YELLOW/RED LENS WHITE BO
ONE-WAY YELLOW LENS YELLOW BODY
TWO-WAY GREEN LENS GREEN BODY MA
IC AMP CELL 50MHZ-4GHZ SC70-6
TWO-WAY BLUE LENS BLUE BODY MARK
TWO-WAY YELLOW/RED LENS YELLOW B
TWO-WAY RED LENS RED BODY MARKER
ONE-WAY WHITE/YELLOW LENS WHITE
MINI-CIRCUITS CA1389
ONE-WAY WHITE LENS WHITE BODY MA
IC AMP CELL 50MHZ-4GHZ SC70-6
IC AMP CELLULAR 0HZ-4GHZ SC70-6
TWO-WAY WHITE/RED LENS WHITE BOD
SENSOR 14.5PSIC 1/8"
IC AMP CELL 50MHZ-4GHZ SC70-6
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2024-09-10
2025-02-10
2025-03-31
2025-01-13
PSA-39+Mini-Circuits |
Antal*
|
Målpris (USD)
|