Dansk
| Varenummer: | SY88927VZC |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Micrel / Microchip Technology |
| Del af beskrivelsen.: | IC RECEIVER 0/1 8SOIC |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Type | Receiver |
| Leverandør Device Package | 8-SOIC |
| Serie | - |
| protokol | - |
| Pakke / tilfælde | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakke | Bulk |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal drivere / modtagere | 0/1 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Duplex | - |
| Datahastighed | 2.5Gbps |
| Basisproduktnummer | SY88927 |
| SY88927VZC Detaljer PDF [English] | SY88927VZC PDF - EN.pdf |




IC RECEIVER 0/1 8SOIC
IC RECEIVER 0/1 8SOIC
SY88923VKCTR MICREL
SY88927VKGTR Micrel
SY88932LMGTR Micrel
IC RECEIVER 0/1 8MSOP
SY88927V MIC
IC RECEIVER 0/1 8MSOP
IC LASER DRVR 4.25GB 3.6V 16MLF
SY88932L MICREL
IC RECEIVER 0/1 8SOIC
IC LIMIT AMP 10MSOP
IC RECEIVER 0/1 8MSOP
IC LASER DRVR 4.25GB 3.6V 16MLF
IC RECEIVER 0/1 8MSOP
IC LIMIT AMP 10MSOP
SY88927VKCTR MIC
IC LASER DRVR 4.25GB 3.6V 16MLF
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-02-13
2025-07-16
2024-10-08
2025-03-28
SY88927VZCMicrochip Technology |
Antal*
|
Målpris (USD)
|