Dansk
| Varenummer: | SMDB15CE3/TR13 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Micrel / Microchip Technology |
| Del af beskrivelsen.: | TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $1.7052 |
| 200+ | $0.6605 |
| 500+ | $0.6375 |
| 1000+ | $0.626 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Reverse Standoff (Typ) | 15V |
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp | 24V |
| Spænding - Opdeling (Min) | 16.7V |
| Type | Zener |
| Leverandør Device Package | 8-SO |
| Serie | TVSarray™ |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 300W |
| Pakke / tilfælde | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 5A (8/20µs) |
| Kapacitans @ Frekvens | 70pF @ 1MHz |
| Tovejskanaler | 4 |
| Basisproduktnummer | SMDB15 |
| Applikationer | General Purpose |
| SMDB15CE3/TR13 Detaljer PDF [English] | SMDB15CE3/TR13 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 12V 19V 8SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
PROTEK SOP8
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
SMDB15C/PDF ProtekDev
TVS DIODE 15V 24V 8SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15V 24V 8SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
SMDB15C-LF PROTEK
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2024-09-10
2025-02-10
2025-03-31
2025-01-13
SMDB15CE3/TR13Microchip Technology |
Antal*
|
Målpris (USD)
|