Dansk
| Varenummer: | AT49LV002-12VC |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Micrel / Microchip Technology |
| Del af beskrivelsen.: | IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32VSOP |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Skriv cyklus Tid - Ord, Side | 50µs |
| Spænding - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Teknologi | FLASH |
| Leverandør Device Package | 32-VSOP |
| Serie | - |
| Pakke / tilfælde | 32-TFSOP (0.488', 12.40mm Width) |
| Pakke | Tray |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TC) |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Hukommelsestype | Non-Volatile |
| Hukommelsesstørrelse | 2Mbit |
| Hukommelsesorganisation | 256K x 8 |
| Memory Interface | Parallel |
| Hukommelsesformat | FLASH |
| Basisproduktnummer | AT49LV002 |
| Adgangstid | 120 ns |
| AT49LV002-12VC Detaljer PDF [English] | AT49LV002-12VC PDF - EN.pdf |




IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32TSOP
ATMEL PLCC
IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP
AT49LV002-2TC AIMEL
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32DIP
AT49LV002-70TC ATMEL
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32DIP
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
AT49LV002-12VCMicrochip Technology |
Antal*
|
Målpris (USD)
|