Dansk
| Varenummer: | 93LC46A/P |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Micrel / Microchip Technology |
| Del af beskrivelsen.: | IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8DIP |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.3107 |
| 10+ | $0.2461 |
| 30+ | $0.2185 |
| 100+ | $0.184 |
| 500+ | $0.1686 |
| 1000+ | $0.1594 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Skriv cyklus Tid - Ord, Side | 6ms |
| Spænding - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Teknologi | EEPROM |
| Leverandør Device Package | 8-PDIP |
| Serie | - |
| Pakke / tilfælde | 8-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pakke | Tube |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Monteringstype | Through Hole |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Hukommelsestype | Non-Volatile |
| Hukommelsesstørrelse | 1Kbit |
| Hukommelsesorganisation | 128 x 8 |
| Memory Interface | Microwire |
| Hukommelsesformat | EEPROM |
| Urfrekvens | 2 MHz |
| Basisproduktnummer | 93LC46 |
| 93LC46A/P Detaljer PDF [English] | 93LC46A/P PDF - EN.pdf |




IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
MICROCHIP MOSP8
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8SOIC
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8DIP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TSSOP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TDFN
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8MSOP
microch SOT23-6
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8DIP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TSSOP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TSSOP
IC EEPROM 1KBIT MIC WIRE SOT23-6
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8SOIC
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8MSOP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler




2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
93LC46A/PMicrochip Technology |
Antal*
|
Målpris (USD)
|