Dansk
| Varenummer: | 2EZ75D5 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Micrel / Microchip Technology |
| Del af beskrivelsen.: | DIODE ZENER 75V 2W DO204AL |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 10+ | $0.0204 |
| 100+ | $0.0199 |
| 300+ | $0.0195 |
| 1000+ | $0.0192 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Zener (Nom) (Vz) | 75 V |
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis | 1.2 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±5% |
| Leverandør Device Package | DO-204AL (DO-41) |
| Serie | - |
| Strøm - Max | 2 W |
| Pakke / tilfælde | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype | Through Hole |
| Impedans (Max) (Zzt) | 90 Ohms |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr | 500 nA @ 56 V |
| Basisproduktnummer | 2EZ75 |
| 2EZ75D5 Detaljer PDF [English] | 2EZ75D5 PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 8.2V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
2EZ8.2D PHY
Interface
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-09-10
2025-02-10
2025-03-31
2025-01-13
2EZ75D5Microchip Technology |
Antal*
|
Målpris (USD)
|