Dansk
| Varenummer: | 1N4620UR |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Micrel / Microchip Technology |
| Del af beskrivelsen.: | DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AA |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $7.0724 |
| 200+ | $2.823 |
| 500+ | $2.7286 |
| 1000+ | $2.682 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Zener (Nom) (Vz) | 3.3 V |
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis | 1.1 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±5% |
| Leverandør Device Package | DO-213AA |
| Serie | - |
| Strøm - Max | 500 mW |
| Pakke / tilfælde | DO-213AA (Glass) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Impedans (Max) (Zzt) | 1650 Ohms |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr | 3.5 µA @ 1.5 V |
| Basisproduktnummer | 1N4620 |
| 1N4620UR Detaljer PDF [English] | 1N4620UR PDF - EN.pdf |




VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
ZENER DIODE
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO7
ZENER DIODE
ZENER DIODE
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.3V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AA
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
VOLTAGE REGULATOR
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler




2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
1N4620URMicrochip Technology |
Antal*
|
Målpris (USD)
|