Dansk
| Varenummer: | APP-001 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Memory Protection Devices |
| Del af beskrivelsen.: | AUTO PWR PLUG 12V 3A W/LED BLACK |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $4.1366 |
| 10+ | $3.7593 |
| 25+ | $3.5608 |
| 50+ | $3.4779 |
| 100+ | $3.3123 |
| 250+ | $2.8982 |
| 500+ | $2.8154 |
| 1000+ | $2.4014 |
| 2500+ | $2.2358 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering | 12 V |
| Type | Auto Power Plug |
| specifikationer | ABS, Fused, LED Indicator, Strain Relief |
| Serie | - |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Bulk |
| Aktuel rating (ampere) | 3 A |
| Farve | Black |




AUTO PWR PLUG 12V 5A W/LED BLACK
AUTO PWR PLUG 12V 3A W/LED BLACK
SSD 30GB MINI PCIE TLC ATA 3.3V
SSD 16GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
SSD 16GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
SSD 8GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
AUTO PWR PLUG 12V 20A W/LED BLK
AUTO PWR PLUG 12V 3A W/LED GRAY
AUTO POWER PLUG 12V 3A GRAY
APP003SN-B-0 MICRO
AUTO POWER PLUG 12V 3A BLACK
SSD 32GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
AUTO PWR PLUG 12V 15A W/LED BLK
AUTO PWR PLUG 12V 2A W/LED BLACK
AUTO PWR PLUG 12V 3A W/LED BLACK
ENERGY MONITORING SOFTWARE APPLI
SSD 8GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
APP003SN APP
SSD 32GB PCIE 2.0 MLC 3.3V
APP001LN-A-0 MICRO
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
APP-001MPD (Memory Protection Devices) |
Antal*
|
Målpris (USD)
|