Dansk
| Varenummer: | MB7789-720 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | MaxBotix Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering | 10 V ~ 32 V |
| Type | Transmitter, Receiver |
| Serie | 4-20SC-MaxSonar-WR |
| Pakke | Bulk |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 65°C (TA) |
| Frekvens | 42kHz |
| Strålevinkel | 23° |
| Basisproduktnummer | MB7789 |




XL-TANKSENSOR-WRMA
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE
XL-TANKSENSOR-WRMA
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
XL-TANKSENSOR-WRMA
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
XL-TANKSENSOR-WRMA
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
ZETE SOT-223
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
MB7789-720MaxBotix Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|