Dansk
| Varenummer: | MC520L |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Motorola |
| Del af beskrivelsen.: | AND-OR-INVERT GATE, TTL |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $40.5028 |
| 200+ | $15.6747 |
| 500+ | $15.1236 |
| 1000+ | $14.8516 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 5V |
| Leverandør Device Package | 14-CDIP |
| Serie | MC500 |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Pakke / tilfælde | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakke | Bulk |
| Output Type | Single-Ended |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal indgange | 8 Input (2, 2, 2, 2) |
| Antal kredsløb | 2 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Logik Type | AND/OR/INVERT Gate |
| Nuværende - Output High, Low | 20mA, 1.5mA |
| Basisproduktnummer | MC520 |




R-S FLIP-FLOP, 1-FUNC CDIP14
J-K FLIP-FLOP
J-K FLIP-FLOP
ON SOP8
MOUNTING CLAMP 2.0" 3 TAB
MC520 - AND-OR-INVERT GATE, TTL,
MOT SOP8S
R-S FLIP-FLOP, 1-FUNC, TTL
J-K FLIP-FLOP, 2 FUNC, NEGATIVE
AND-OR-INVERT GATE, TTL
ON SOP8
SMD
CPU MODULE
R-S FLIP-FLOP, 1-FUNC, TTL
AND-OR-INVERT GATE, TTL
MC51MM256CLK FREESCALE
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
MC520LMotorola |
Antal*
|
Målpris (USD)
|