Dansk
| Varenummer: | SN74V293-7GGM |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Texas Instruments |
| Del af beskrivelsen.: | IC SYNC FIFO MEM 65536X18 100BGA |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Leverandør Device Package | 100-BGA MICROSTAR (10x10) |
| Serie | 74V |
| Retransmit Capability | Yes |
| Programmerbar flagstøtte | Yes |
| Pakke / tilfælde | 100-LFBGA |
| Pakke | Tray |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Hukommelsesstørrelse | 1.125M (64K x 18)(128K x 9) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fungere | Synchronous |
| FWFT Support | Yes |
| Udvidelsestype | Depth, Width |
| Datahastighed | 133MHz |
| Strøm - Forsyning (Max) | 35mA |
| Bus Retningsmæssig | Uni-Directional |
| Basisproduktnummer | 74V293 |
| Adgangstid | 5ns |
| SN74V293-7GGM Detaljer PDF [English] | SN74V293-7GGM PDF - EN.pdf |




IC 2048X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 100BGA
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 100BGA
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
IC 2048X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC SYNC FIFO MEM 32768X18 80LQFP
IC FIFO SYNC 32768X18 80QFP
IC 2048X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC FIFO 65536X18 SYNCH 80LQFP
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC SYNC FIFOMEM 65536X18 100-BGA
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
IC 2048X36 FIFO MEMORY 128LQFP
IC SYNC FIFO MEM 32768X18 100BGA
IC SYNC FIFO 65536X18 80QFP
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
SN74V293-7GGMTexas Instruments |
Antal*
|
Målpris (USD)
|