Dansk
| Varenummer: | 9005FM |
|---|---|
| Producent / Mærke: | National Semiconductor |
| Del af beskrivelsen.: | AND-OR-INVERT GATE, TTL |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $8.2407 |
| 200+ | $3.19 |
| 500+ | $3.0776 |
| 1000+ | $3.0228 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Leverandør Device Package | 14-CFP |
| Serie | 9XXX |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Pakke / tilfælde | 14-CFlatPack |
| Pakke | Bulk |
| Output Type | Single-Ended |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal indgange | 8 Input (4, 4) |
| Antal kredsløb | 2 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Logik Type | AND/OR/INVERT Gate |
| Nuværende - Output High, Low | 16mA, - |
| Basisproduktnummer | 9005FM |




RELAY REED SPST 500MA 24V
Switch Hardware Gear Selector
RELAY REED SPST 500MA 12V
T4 12V 65W 5.8A P20d STRAIGHT BA
AERO SENSOR COMPONENT
CAP CER 5.6PF 1KV SL RADIAL/DISC
AND-OR-INVERT GATE, TTL
RELAY REED SPST 500MA 5V
AERO SENSOR COMPONENT
CAP CER 5PF 1KV SL RADIAL/DISC
AERO SEALED SWITCH LEGACY
AERO SEALED SWITCH LEGACY
RELAY REED SPST 500MA 24V
AND-OR-INVERT GATE, TTL, CDFP14
AND-OR-INVERT GATE, TTL
CONN SOCKET PLUG WHITE
T4 5/8 12V 55W ANGLE P22d HALOGE
TOOL HAND CRIMPER 16-24AWG FRONT
RELAY REED SPST 500MA 12V
RELAY REED SPST 500MA 5V
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
9005FMNational Semiconductor |
Antal*
|
Målpris (USD)
|