Dansk
| Varenummer: | LTC3126EFE#PBF |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Linear Technology |
| Del af beskrivelsen.: | IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $7.89 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Start op | Buck |
| Spænding - Udgang (Max) | 0.818V |
| Spænding - Indgang (Max) | 42V |
| Spænding - Dropout (Typisk) | 2.4V |
| Spænding - Opdeling | 28-TSSOP |
| Standardpakke | 50 |
| Serie | - |
| RoHS Status | Tube |
| Regulator Topologi | 2.5A |
| Polarisering | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Del Status | Active |
| Output Type | Adjustable |
| Output Configuration | 1 |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Produktion | Step-Down |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antal DAC'er | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Støj - 0,1 Hz til 10 Hz | 24V |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer | LTC3126EFE#PBF |
| Udvidet beskrivelse | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.818V 1 Output 2.5A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse | IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP |
| Kontakt Rating @ Spænding | Positive |
| Ursynkronisering | Yes |
| LTC3126EFE#PBF Detaljer PDF [English] | LTC3126EFE#PBF PDF - EN.pdf |




IC REG BUCK ADJ 2.5A 28QFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
LT QFN
IC REG BOOST ADJ 1.2A SYNC 8DFN
IC REG BOOST ADJ 1.2A 8DFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
LTC3125IDCB#TRPBF LT
LINEAR QFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28QFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
IC REG BCK BST 2.5A SYN 28QFN
LTC3125EDCB#PBF LT
IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP
IC REG BOOST ADJ 1.2A 8DFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28TSSOP
IC REG BCK BST 2.5A SYN 28QFN
IC REG BUCK ADJ 2.5A 28QFN
IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
LTC3126EFE#PBFLinear Technology |
Antal*
|
Målpris (USD)
|