Dansk
| Varenummer: | 2220J0250220FCT |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Knowles Syfer |
| Del af beskrivelsen.: | CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $1.5779 |
| 200+ | $0.6309 |
| 500+ | $0.6088 |
| 1000+ | $0.5986 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering | 25V |
| Tolerance | ±1% |
| Tykkelse (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperaturkoefficient | C0G, NP0 (1B) |
| Størrelse / Dimension | 0.224' L x 0.197' W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie | - |
| Vurderinger | - |
| Pakke / tilfælde | 2220 (5750 Metric) |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Blyafstand | - |
| Højde - Siddende (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Fejlrate | - |
| kapacitans | 22 pF |
| Basisproduktnummer | 2220J |
| Applikationer | General Purpose |
| 2220J0250220FCT Detaljer PDF [English] | 2220J0250220FCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 1.8UF 25V X7R 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
2220J0250220FCTKnowles Syfer |
Antal*
|
Målpris (USD)
|