Dansk
| Varenummer: | 1812Y2000270JAR |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Knowles Syfer |
| Del af beskrivelsen.: | CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering | 200V |
| Tolerance | ±5% |
| Tykkelse (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoefficient | C0G, NP0 (1B) |
| Størrelse / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie | FlexiCap™ |
| Vurderinger | AEC-Q200 |
| Pakke / tilfælde | 1812 (4532 Metric) |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Blyafstand | - |
| Højde - Siddende (Max) | - |
| Funktioner | Soft Termination |
| Fejlrate | - |
| kapacitans | 27 pF |
| Basisproduktnummer | 1812Y |
| Applikationer | Automotive, Boardflex Sensitive |
| 1812Y2000270JAR Detaljer PDF [English] | 1812Y2000270JAR PDF - EN.pdf |




CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1812
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
1812Y2000270JARKnowles Syfer |
Antal*
|
Målpris (USD)
|