Dansk
| Varenummer: | MS272494E4 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Keystone Electronics Corp. |
| Del af beskrivelsen.: | TURRET BOARD 40POS 0.375" SINGLE |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Type | Turret Board, Scored |
| Terminal Type | Turret, Single End, Double Turret |
| Serie | - |
| Rækkevidde | 2.000" (50.80mm) |
| Tonehøjde | 0.375" (9.53mm) |
| Pakke | Bulk |
| Antal rækker | 2 |
| Antal positioner | 40 |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringshullens diameter | 0.120" (3.05mm) |
| Materiale Brandbarhed Rating | - |
| Materiale - Board | Glass Epoxy |
| Funktioner | - |
| Kontaktmateriale | Brass |
| Kontakt Afslut | Tin |
| Board Size | 10.500" L x 2.500" W x 0.125" H (266.70mm x 63.50mm x 3.18mm) |
| Basisproduktnummer | MS272494 |




TURRET BOARD 20POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 30POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 40POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 20POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 40POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 50POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 20POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 50POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 40POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 50POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 30POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 30POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 10POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 40POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 10POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 10POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 10POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 20POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 30POS 0.375" SINGLE
TURRET BOARD 50POS 0.375" SINGLE
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-05-22
2025-06-06
2025-03-06
2025-02-27
MS272494E4Keystone Electronics |
Antal*
|
Målpris (USD)
|