Dansk
| Varenummer: | C326C279BAG5TA7301 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | KEMET |
| Del af beskrivelsen.: | CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 RAD |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.2247 |
| 200+ | $0.087 |
| 500+ | $0.0839 |
| 1000+ | $0.0824 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering | 250V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Tykkelse (Max) | - |
| Temperaturkoefficient | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension | 0.200' L x 0.125' W (5.08mm x 3.18mm) |
| Serie | GoldMax 300 Comm C0G |
| Vurderinger | - |
| Pakke / tilfælde | Radial |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Through Hole |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |
| Blyafstand | 0.100' (2.54mm) |
| Højde - Siddende (Max) | 0.300' (7.62mm) |
| Funktioner | Low ESL |
| Fejlrate | - |
| kapacitans | 2.7 pF |
| Basisproduktnummer | C326C |
| Applikationer | General Purpose |
| C326C279BAG5TA7301 Detaljer PDF [English] | C326C279BAG5TA7301 PDF - EN.pdf |




CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 27NF 250V C0G 10%
CAP CER 0.027UF 50V C0G/NP0 RAD
CAP CER 30PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 0.027UF 200V C0G/NP0 RAD
CAP CER 0.027UF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 30PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER RAD 27NF 50V C0G 10%
CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER RAD 27NF 25V C0G 10%
CAP CER 0.027UF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 RAD
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
C326C279BAG5TA7301KEMET |
Antal*
|
Målpris (USD)
|