Dansk
| Varenummer: | C315C229D1G5TA |
|---|---|
| Producent / Mærke: | KEMET |
| Del af beskrivelsen.: | CAP CER 2.2PF 100V C0G/NP0 RAD |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.1681 |
| 200+ | $0.0651 |
| 500+ | $0.0628 |
| 1000+ | $0.0617 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering | 100V |
| Tolerance | ±0.5pF |
| Tykkelse (Max) | - |
| Temperaturkoefficient | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| Serie | GoldMax 300 Comm C0G |
| Vurderinger | - |
| Pakke / tilfælde | Radial |
| Pakke | Bag |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Through Hole |
| Lead Style | Straight |
| Blyafstand | 0.100" (2.54mm) |
| Højde - Siddende (Max) | 0.183" (4.66mm) |
| Funktioner | Low ESL |
| Fejlrate | - |
| kapacitans | 2.2 pF |
| Basisproduktnummer | C315C |
| Applikationer | General Purpose |
| C315C229D1G5TA Detaljer PDF [English] | C315C229D1G5TA PDF - EN.pdf |




CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 2.2PF 200V NP0 RADIAL
CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER RAD MONO
CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD MONO
CAP CER RAD MONO
CAP CER RAD MONO
CAP CER RAD 2.2PF 250V C0G
CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 2.2PF 25V C0G
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 2.2PF 100V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD MONO
CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 RADIAL
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
C315C229D1G5TAKEMET |
Antal*
|
Målpris (USD)
|