Dansk
| Varenummer: | R26R-0100 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Jonard Tools |
| Del af beskrivelsen.: | WIRE WW 26AWG PVDF RED 100' |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $18.6041 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Serie | - |
| Vurderinger | UL Style 1422 |
| Pakke | Roll |
| Driftstemperatur | 105°C |
| Længde | 100' (30.5m) |
| Jakkefarve | Red |
| Jakke (Isolering) Tykkelse | 0.005' (0.13mm) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Jakke (Isolering) Materiale | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Jakke (Isolering) Diameter | 0.027' (0.69mm) |
| Funktioner | - |
| Ledere Plating | Silver |
| Dirigent Materiale | Copper, Bare |
| Lederdiameter | 0.016' (0.40mm) |
| Basisproduktnummer | R26R |




IGBT Modules
WIRE WW 26AWG PVDF YELLOW 100'
IGBT Modules
OKI SOP70
OKI SMD-70
IGBT Modules
WIRE WW 26AWG PVDF WHITE 100'
WIRE WW 26AWG PVDF BLACK 100'
WIRE WW 26AWG PVDF BLUE 100'
IGBT Modules
NA DIP7
RALTRON Can
IGBT Modules
SHARP DIP-7
IGBT Modules
ON NA
OKI SOP70
IGBT Modules
IGBT Modules
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
R26R-0100Jonard Tools |
Antal*
|
Målpris (USD)
|