Dansk
| Varenummer: | X9420WS16T1 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Renesas Electronics Corporation |
| Del af beskrivelsen.: | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | ±5V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperaturkoefficient (Typ) | ±300ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Leverandør Device Package | 16-SOIC |
| Serie | XDCP™ |
| Modstand - Visker (Ohms) (Typ) | 40 |
| Modstand (ohm) | 10k |
| Pakke / tilfælde | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Antal vandhaner | 64 |
| Antal kredsløb | 1 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Hukommelsestype | Non-Volatile |
| grænseflade | SPI |
| Funktioner | Selectable Address |
| Konfiguration | Potentiometer |
| Basisproduktnummer | X9420 |
| X9420WS16T1 Detaljer PDF [English] | X9420WS16T1 PDF - EN.pdf |




X9420WSF XICOR
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
X9420WSG INTERSIL
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
X9420WSZG INTERSI
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-09-10
2025-02-10
2025-03-31
2025-01-13
X9420WS16T1Renesas Electronics America Inc |
Antal*
|
Målpris (USD)
|