Dansk
| Varenummer: | ICS9FG108DFLF |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Renesas Electronics Corporation |
| Del af beskrivelsen.: | IC FREQ TIMING GENERATOR 48-SSOP |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Leverandør Device Package | 48-SSOP |
| Serie | - |
| Forhold - Indgang: Output | 1:9 |
| Pakke / tilfælde | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakke | Tube |
| PLL | Yes |
| Produktion | HCSL |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Antal kredsløb | 1 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Hovedformål | Intel CPU Server, PCI Express (PCIe), SATA |
| Input | Clock, Crystal |
| Frekvens - Maks | 400MHz |
| Differential - Input: Output | No/Yes |
| Basisproduktnummer | ICS9FG108 |
| ICS9FG108DFLF Detaljer PDF [English] | ICS9FG108DFLF PDF - EN.pdf |




ICS9FG108DFLF
Y-IC er en kvalitetsdistributør af produkter fra Renesas Electronics Corporation og tilbyder kunderne de bedste produkter og tjenester.
ICS9FG108DFLF er en clock generator og distribuerings-IC designet til Intel CPU-servere, PCI Express (PCIe) og SATA-applikationer. Den har en fase-låst sløjfe (PLL) og understøtter input clock eller krystal samt HCSL udgang.
1:9 indgangs-til-udgangsforhold
Differential udgang
Operation op til 400 MHz
3,3V forsyningsspænding
Drifts-temperaturområde fra 0°C til 70°C
Overflademonteret pakke
Optimeret til server-, PCIeog SATA-applikationer
Leverer lav-jitter clock distribution
Understøtter et bredt udvalg af inputog outputfrekvenser
Pålidelig og robust ydeevne
ICS9FG108DFLF leveres i en 48-BSSOP (0,295'' bredde, 7,50 mm) overflademonteret pakke.
ICS9FG108DFLF er et udgået produkt. Kunder opfordres til at kontakte vores salgsafdeling via hjemmesiden for information om tilsvarende eller alternative modeller.
Intel CPU-servere
PCI Express (PCIe)
SATA
Den mest autoritative databehandling for ICS9FG108DFLF findes på vores hjemmeside. Kunder opfordres til at downloade den.
Få et tilbud på ICS9FG108DFLF via vores hjemmeside i dag. Begrænset tids tilbud!
ICS9FG108CGLFT ICS
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS9FG108CGLF ICS
IDT SSOP48
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
IC FREQ TIMING GENERATOR 48-SSOP
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS9FG108CFLFT ICS
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS9FG108EFILF IDT
IDT TSSOP-28
IC FREQ TIMING GENERATOR 48-SSOP
IC FREQ TIMING GENERATOR 48-SSOP
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS9FG110BF ICS
ICS9FG104EGLFT ICS
ICS9FG1100F ICS
IC FREQ TIMING GENERATOR 48TSSOP
ICS TSSOP28
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
ICS9FG108DFLFRenesas Electronics America Inc |
Antal*
|
Målpris (USD)
|