Dansk
| Varenummer: | 09185265004 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | HARTING |
| Del af beskrivelsen.: | CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse | - |
| Afslutning | Kinked Pin, Solder |
| Stil | Board to Cable/Wire |
| shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | SEK |
| Rækkevidde - parring | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Parring | 0.100' (2.54mm) |
| Pakke | Bulk |
| Samlet kontaktlængde | 0.650' (16.51mm) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal rækker | 2 |
| Antal positioner indlæst | All |
| Antal positioner | 26 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Materiale Brandbarhed Rating | UL94 V-0 |
| Parret Stacking Heights | - |
| Isoleringsmateriale | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Isolationshøjde | 0.681' (17.30mm) |
| Isolationsfarve | Gray |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | Keying Slot, Mounting Flange |
| Fastgørelsestype | Latch Lock/Eject Hooks, Long |
| Aktuel rating (ampere) | - |
| Kontakt type | Male Pin |
| Kontakt form | Square |
| Kontaktmateriale | Copper Alloy |
| Kontakt Længde - Post | 0.114' (2.90mm) |
| Kontakt Længde - Parring | 0.240' (6.10mm) |
| Kontakt Afslut tykkelse - Post | - |
| Kontakt Afslut tykkelse - Parring | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Afslut - Post | Tin |
| Kontakt Afslut - Parring | Gold |
| Tilslutningstype | Header |
| Applikationer | - |




CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK/IDC ANGLED MALE, 2.9MM TAILS
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK/IDC STRAIGHT MALE, 2.9MM TAI
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK-18 SV MA STD STR29 RLG 24P P
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK-18 SV FE TYPA 26P AU076 BUL
CONN RCPT 26P IDC 26-28AWG GOLD
SEK-18 SV MA STD STR29 RKZ 24P P
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN RCPT 26P IDC 26-28AWG GOLD
SEK/IDC ANGLED MALE, 2.9MM TAILS
SEK/IDC FEMALE, 24PIN STRAIN REL
SEK-18 SV MA STD ANG29 RKZ 24P P
SEK/IDC STRAIGHT MALE, 2.9MM TAI
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK/IDC STRAIGHT MALE, 2.9MM TAI
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2025-02-13
2025-07-16
2024-10-08
2025-03-28
09185265004HARTING |
Antal*
|
Målpris (USD)
|