Dansk
| Varenummer: | MSRTA6001R |
|---|---|
| Producent / Mærke: | GeneSiC Semiconductor |
| Del af beskrivelsen.: | DIODE MODULE 1.6KV 600A 3TOWER |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $238.5823 |
| 200+ | $95.1965 |
| 500+ | $92.0155 |
| 1000+ | $90.4429 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) | 1600 V |
| Teknologi | - |
| Leverandør Device Package | Three Tower |
| Fart | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | - |
| Pakke / tilfælde | 3-SMD Module |
| Pakke | Bulk |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Driftstemperatur - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstype | Chassis Mount |
| Diode Konfiguration | - |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) | 600A (DC) |
| Basisproduktnummer | MSRTA6001 |
| MSRTA6001R Detaljer PDF [English] | MSRTA6001R PDF - EN.pdf |




2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
MSRTA6001RGeneSiC Semiconductor |
Antal*
|
Målpris (USD)
|