Dansk
| Varenummer: | 357-014-420-203 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | EDAC Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 25+ | $13.0426 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Afslutningsrækker | 2 |
| Afslutning | Solder |
| Serie | 357 |
| Læse højt | Dual |
| Tonehøjde | 0.156" (3.96mm) |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rækker | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 7 |
| Antal positioner | 14 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Materiale - Isolering | Polyester Thermoplastic |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Køn | Female |
| Flange Feature | Flush Mount, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia |
| Funktioner | - |
| Kontakt type | Semi Bellows |
| Kontaktmateriale | Copper Alloy |
| Kontakt Afslut tykkelse | - |
| Kontakt Afslut | Tin |
| Farve | Black |
| Kort type | Non Specified - Dual Edge |
| Kort tykkelse | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basisproduktnummer | 357-014 |




CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2025-02-23
2025-01-23
2024-09-19
2025-07-10
357-014-420-203EDAC Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|