Dansk
| Varenummer: | RN60D3322FR36 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Dale / Vishay |
| Del af beskrivelsen.: | RES 33.2K OHM 1/4W 1% AXIAL |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.1183 |
| 200+ | $0.0458 |
| 500+ | $0.0442 |
| 1000+ | $0.0434 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| Temperaturkoefficient | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package | Axial |
| Størrelse / Dimension | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) |
| Serie | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Modstand | 33.2 kOhms |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Pakke / tilfælde | Axial |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 175°C |
| Antal Afslutninger | 2 |
| Højde - Siddende (Max) | - |
| Funktioner | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Fejlrate | - |
| Sammensætning | Metal Film |
| Basisproduktnummer | RN60 |




RES 332 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 3.32M OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.6K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 3.32K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 3.32K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 332 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 332 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 3.32K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 3.32M OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 3.32K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 3.32K OHM 1/4W 1% AXIAL
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
RN60D3322FR36Vishay Dale |
Antal*
|
Målpris (USD)
|