Dansk
| Varenummer: | RN55D3982FRE6 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Dale / Vishay |
| Del af beskrivelsen.: | RES 39.8K OHM 1/8W 1% AXIAL |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.122 |
| 200+ | $0.0472 |
| 500+ | $0.0455 |
| 1000+ | $0.0448 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| Temperaturkoefficient | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package | Axial |
| Størrelse / Dimension | 0.090' Dia x 0.240' L (2.29mm x 6.10mm) |
| Serie | Military, MIL-R-10509/7, RN55 |
| Modstand | 39.8 kOhms |
| Power (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Pakke / tilfælde | Axial |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 175°C |
| Antal Afslutninger | 2 |
| Højde - Siddende (Max) | - |
| Funktioner | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Fejlrate | - |
| Sammensætning | Metal Film |
| Basisproduktnummer | RN55 |




RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 393 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 397 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 3.92M OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 393K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 393 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 393K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.4 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 3.97K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.8K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 397 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 399 OHM 1/8W 1% AXIAL
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2024-09-10
2025-02-10
2025-03-31
2025-01-13
RN55D3982FRE6Vishay Dale |
Antal*
|
Målpris (USD)
|