Dansk
| Varenummer: | CPR05R3000JE31 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Dale / Vishay |
| Del af beskrivelsen.: | RES 0.3 OHM 5W 5% RADIAL |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.995 |
| 200+ | $0.3857 |
| 500+ | $0.3726 |
| 1000+ | $0.3653 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Tolerance | ±5% |
| Temperaturkoefficient | ±400ppm/°C |
| Leverandør Device Package | - |
| Størrelse / Dimension | 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm) |
| Serie | CPR |
| Modstand | 300 mOhms |
| Power (Watts) | 5W |
| Pakke / tilfælde | Radial |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 275°C |
| Antal Afslutninger | 2 |
| Højde - Siddende (Max) | 0.360" (9.14mm) |
| Funktioner | Flame Proof, Safety |
| Fejlrate | - |
| Sammensætning | Wirewound |




RES 0.36 OHM 5W 5% RADIAL
RES 0.27 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.22 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.3 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.27 OHM 5W 5% RADIAL
RES 0.3 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.24 OHM 5W 5% RADIAL
RES 0.3 OHM 5W 5% RADIAL
RES 0.24 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.33 OHM 5W 5% RADIAL
RES 0.24 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.33 OHM 5W 5% RADIAL
RES 0.36 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.33 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.36 OHM 5W 5% RADIAL
RES 0.33 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.27 OHM 5W 10% RADIAL
RES 0.24 OHM 5W 5% RADIAL
RES 0.27 OHM 5W 5% RADIAL
RES 0.33 OHM 5W 5% RADIAL
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
CPR05R3000JE31Vishay Dale |
Antal*
|
Målpris (USD)
|