Dansk

| Varenummer: | 83265827 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Crouzet |
| Del af beskrivelsen.: | SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsværdi - AC | 250 V |
| Afslutningsstil | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Skiftfunktion | Off-Mom |
| Serie | V3D |
| Release Force | 5.099gf |
| forankoblet | - |
| Pakke | Bulk |
| overvandring | 0.045" (1.1mm) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 125°C |
| Driftsposition | 0.806" (20.5mm) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Operating Force | 25gf |
| Monteringstype | Chassis Mount |
| Mekanisk liv | 1,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | - |
| Elektrisk liv | - |
| Differential Rejse | 0.016" (0.4mm) |
| Aktuel rating (ampere) | 5A (AC) |
| Kredsløb | SPST-NO |
| Aktuator Type | Lever, Roller |




SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
83265827Crouzet |
Antal*
|
Målpris (USD)
|